Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 19.03.2024, 05:28

Навчально-виховна робота

Представник гуманістичної психології К. Роджерс визначив ідею роботи з обдарованими дітьми так:

«Якщо сучасне суспільство не буде мати людей, здатних реагувати на найменші зміни в суспільному розвитку, ми можемо загинути, і це буде та ціна, яку ми всі заплатимо за відсутність креативності».

Програма роботи з обдарованими дітьми

Виявлення обдарованих дітей – психолого-соціологічний інструментарій діагностики

Презентація: Виховна робота в Тарасівському НВК 2015 - 2016 н.р.

Звіт про роботу з національно-патріотичного виховання у    Тарасівському НВК за І семестр 2017-2018 навчального року

У 2017-2018 н.р. виховна діяльність школи була спрямована на реалізацію Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», державних національних програм. Для їх втілення у навчально-виховний процес було розроблено план виховної роботи навчального закладу та плани класних керівників. Дані плани охоплюють та включають у себе традиційні шкільні свята, виховні справи, районні та обласні заходи, конкурси, акції щодо втілення Програми «Основні орієнтири виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України», «Концепції національно-патріотичного виховання», національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності та бездоглядності» тощо. Виняткового значення у наш час набуло національно-патріотичне виховання, метою якого є виховання свідомого громадянина, патріота, набуття учнями соціального досвіду, успадкування духовних надбань українського народу, здатності протидіяти проявам аморальності, бездуховності, анти громадянської позиції. У Тарасівському НВК робота з національно-патріотичного виховання ведеться активно і є однією з найголовніших, адже цього вимагає сьогодення.

«  Березень 2024  »