Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 20.04.2024, 05:21

Сторінка директора Тарасівського НВО Олексієнко Марії Миколаївни

Олексієнко Марія Миколаївна -  директор Тарасівського НВО, вчитель німецької мови.

Вища кваліфікаційна категорія, педагогічне звання "Старший вчитель".

Рік народження - 1961. Стаж педагогічної роботи - 42 роки

Як технічно організувати дистанційне навчання – покрокова інструкція

Розклад уроків Всеукраїнської школи онлайн

“35 інструментів для дистанційного навчання – добірка НУШ”

“Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН”

ЗНО/ДПА

Звіти директора

Нормативно-правова база

Листи та накази МОН у сфері середньої освіти

Просто про ЗНО 2020

Український центр оцінювання презентував учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання відео, у якому продемонстровано процес проведення тестування.

В УЦОЯО зазначають, що ролик дозволить майбутнім учасникам розширити коло своєї обізнаності щодо процедури проведення ЗНО.

«Для повного занурення в процес учасники можуть переглянути відео, попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, навчитися ефективно розподіляти час. Зрештою на власні очі побачити, як проходить ЗНО», - повідомляють в Українському центрі оцінювання якості освіти.

Разом з тим в УЦОЯО наголошують, що презентоване відео аж ніяк не замінює пробне ЗНО, яке дозволяє психологічно налаштуватися на проходження реального тестування.

Після стабілізації епідеміологічної ситуації всі зареєстровані учасники зможуть у звичному форматі пройти пробне ЗНО.

Нові дати проведення пробного ЗНО буде повідомлено додатково.

Методичні рекомендації розроблені для допомоги закладу загальної середньої освіти у розбудові внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти. Рекомендації ґрунтуються на запропонованих для інституційного аудиту вимогах та критеріях для оцінювання якості освітньої діяльності, управлінських процесів у закладі та охоплюють освітнє середовище, управлінські процеси, якість педагогічної діяльності, систему оцінювання навчальних досягнень учнів - про все це можна дізнатись у "Абетці для директора"

Міністерство охорони здоров’я спільно з телеканалом ПЛЮС ПЛЮС запустили для дітей комунікаційну кампанію щодо заходів безпеки проти коронавірусу COVID-19.

Про це повідомили на сайті МОЗ.

Для дітей створили відеоролики та постери.

“Ти можеш озброїтися проти вірусу. Не торкайся очей, носа та рота немитими руками. Мий руки з милом перед їжею та після прогулянки. Поки миєш, рахуй до тридцяти – тоді руки точно будуть чистими! Їж лише приготовану дорослими їжу.

До людей, які кашляють, чхають або мають нежить, не підходь ближче ніж на три кроки. А якщо погано почуваєшся – одразу скажи про це дорослим. Чим раніше почнеш лікуватися, тим швидше одужаєш”, – розповідають герої у ролику.

«  Квітень 2024  »