Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 20:56

Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Екскурсія мальовничим Заліссям
Екскурсія мальовничим Заліссям

Під час осінніх канікул школярі Тарасівського НВО тричі здійснили захоплюючі екскурсії по території Державної організації «Резиденція «Залісся».

Ця «резиденція» розташована на території нашого Броварського району в зоні Полісся на лівобережних терасах річки Десни. На території Державної організації «Резиденція «Залісся» розташовані музей, центральна садиба, готельний комплекс, стайня, гостьовий будинок.

Для ведення лісового господарства організація має у своєму постійному користуванні майже 15 тисяч гектарів земель, на території яких зареєстровано 28 видів представників ссавців, понад 100 видів птахів, 6 видів плазунів, 8 видів земноводних, 17 видів риб, близько 700 видів комах. Переважно у «Заліссі» живуть такі тварини: олень благородний, олень плямистий, лось, козуля, лань, зубр, лисиця, заєць-русак, білка, ондатра, бобер, куріпка.

Першою зупинкою під час екскурсії в «Заліссі», був місцевий природничий музей, де в невеликій будівлі розмістилися опудала зубра, вовка, козуль, оленів, муфлона, кабанів та птахів. Вони були зроблені ще в 60-х роках, і є прикладом тварин, які проживають в лісовому господарстві. Цікавими фактами та історіями з життя лісових мешканців щедро ділилася з дітьми екскурсовод, лісник за фахом Тетяна Григорівна Василенко.

Далі маршрути екскурсій пролягали по території резиденції. Автобусом учасники екскурсії майже 20 км проїхали лісовими дорогами де їм пощастило побачити в живій природі диких кабанів, стадо козуль, оленя.

Відвідали тарасівці і конюшню, де познайомилися з 16 породистими кіньми, подарованими господарству у різний час. Усі охочі мали можливість прокататися верхи та погодувати коней яблуками. Після кінної прогулянки відвідали мальовничі озера Велике та Мале. Тут милувалися сімейством білих лебедів з малятами, дивовижними краєвидами, розмальованими золотою осінню.

Задоволені спілкуванням з живою природою поверталися школярі додому і пообіцяли собі ще не раз повернутися у таке прекрасне місце – царство Природи під назвою «Залісся».

Переглядів: 419 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »