Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 13:07

Головна » 2018 » Січень » 23 » Ланцюг єднання у Тарасівському НВО
Ланцюг єднання у Тарасівському НВО

У тяжкій і тривалій боротьбі за національне визволення, утвердження

власної державності, наш народ не раз переживав як гіркі, так і радісні події.

Одна з найважливіших сторінок нашого минулого – здобуття Соборності українських земель, здійснення світлої мрії українців.

З метою усвідомлення учнями ідеї Соборності, єдності та суверенності держави – головної умови розвитку незалежної України, 22 січня у Тарасівському НВО відбулася низка заходів під назвою «День Соборності України – історичний урок єднання». Розпочався день загальношкільною урочистою лінійкою з відеопереглядом, яку підготували учні 11 класу під керівництвом вчителя історії Шевчук З.Ф. Після першого уроку, вперше у школі всі, включаючи найменших вихованців дитсадка,  стали учасниками акції «Ланцюг єднання», який символізує об’єднання українців у єдиний народ. Кожна дитина стала важливою частинкою одного великого прагнення. «Ланцюг» розтягнувся на 2 поверхи, а далі багатоголосо, урочисто та радісно з вуст школярів зазвучав Гімн України і «Слава Україні! – Героям слава!».

Також у школі сільський та шкільний бібліотекарі Науменко Г.В. та Комаха С.М. разом презентували виставку книжок та статей періодичних видань під назвою «І східна й західна родина – це нероздільна Україна». Учні 6 та 5 класів продемонстрували свої малюнки на тему Соборності України. У початковій школі відбулися виховні години та спільний відеоперегляд матеріалів з історії та сучасності, пов’язані з вагомою подією, що єднає український народ.

Переглядів: 602 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Січень 2018  »