Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 17:29

Головна » 2018 » Жовтень » 15 » Участь у військово-патріотичній спортивній грі «Осінній рейд»
Участь у військово-патріотичній спортивній грі «Осінній рейд»

13 жовтня 2018 року в урочищі Ялинка Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено районну військово-патріотичну спортивну гру «Осінній рейд».

Наші школярі у числі 18 загальноосвітніх закладів Броварського району та Великодимерської ОТГ (всього 72 учасники), а також гості – команда міського дитячо-юнацького клубу «Патріот» (м. Шостка Сумської області) взяли активну участь у грі посівши 5 місце. Змагання проходили за системою «Ралі» (проходження всіх етапів гри за часовим графіком), та включали етапи: орієнтування в заданому напрямі по карті, неповне розбирання та збирання автомата, метання гранати на влучність, подолання мінного поля, стрільби з пневматичної гвинтівки, спортивний конкурс.

За результатом змагань перемогу виборола команда міського дитячо-юнацького клубу «Патріот» (м. Шостка Сумської області), II місце – команда Калинівської ЗОШ I-III ст., III – команда Великодимерського НВО.

Військово-патріотична спортивна гра «Осінній рейд-2018» – складова частина проекту «Патріотичне виховання – основа сильної держави», який розроблений і впроваджується в життя Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді». Він спрямований на удосконалення системи військово-патріотичного виховання учнівської молоді, формування національної гідності, прагнення до вивчення героїчних сторінок історії українського народу, професійна орієнтація молоді, популяризація військової служби у Збройних Силах та інших військових формуваннях України. Гра показала великий інтерес школярів Броварщини до військової справи.

Переглядів: 355 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »