Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 25.04.2024, 02:10

Головна » 2018 » Грудень » 9 » Участь в екскурсійному марафоні «Ода Катерині», присвяченому Катерині Білокур
Участь в екскурсійному марафоні «Ода Катерині», присвяченому Катерині Білокур

Хто хоч трішки знайомий з творчістю народної художниці України Катерини Василівни Білокур, погодиться: її картини неперевершені, вони западають в душу, наповнені такою чистою глибокою любов’ю, що по-інакшому починаєш сприймати цей оточуючий світ, а особливо, як казала художниця «очі землі - квіти». Вихованцям гуртка «Юні музеєзнавці» КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» разом з керівником Т.В.Юшковець пощастило близько доторкнутися душею до чарівного мистецтва Катерини Білокур в день її народження, 7 грудня, на виставці творів художниці у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва.
З нагоди 118-тої річниці від дня народження української художниці в музеї відбувався екскурсійний марафон під назвою «Ода Катерині», до якого долучились гуртківці з Тарасівки. Вони мали змогу не тільки помилуватися картинами художниці-самоучки, а й дізналися багато цікавого про її

життєвий і творчий шлях, відвідавши тематичну екскурсію «Катерина Білокур. Погляд крізь роки». Далі школярі поринули у загадковий світ квітів,дерев, овочів та фруктів під час квесту, що називався «Квітково- загадковий». Для виконання завдань квесту гуртківців поділили на 2 групи, старшу та середню і по закінченню визначили переможців. Ними виявилися Долгова Яна і Карпіна Вікторія, які отримали пам’ятні призи. Вихованці гуртка ще довго не могли покинути виставку, довго вдивлялися в роботи, дивуючись, як можна було так страждати у житті і при цьому творити такі яскраві, повні життєдайної енергії картини.

Потім школярі пройшлися іншими залами музею народного мистецтва, захоплюючись старовинним одягом, керамікою, писанками, килимами та рушниками. Перебуваючи під враженнями від побаченого, майже усі виявили бажання записати слова вдячності у «Книгу відгуків».

Переглядів: 355 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »