Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 23.04.2018, 06:29

Тарасівське НВО

Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 22 » Вітаємо Завєдєєву Анастасію – переможця Всеукраїнського конкурсу «Омріяна Україна очима дітей», учасника Рекорду України
13:39

24 серпня, на честь 26-ї річниці Незалежності нашої держави, у серці Києва, на Хрещатику, відбулося урочисте нагородження 26 переможців Всеукраїнського художнього конкурсу «Омріяна Україна очима дітей». Серед 5 тисяч учасників конкурсу від Київської області перемогу здобула 15-річна Завєдєєва Анастасія – учениця Тарасівського НВК, вихованка гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді». Також у цей день у Києві , під аркою Дружби народів юні художники, і серед них Настя, взяли участь у встановленні Рекорду України, який зафіксувала представник Книги Рекордів України. Суть рекорду – це створення електронної версії найбільшої карти України з дитячих малюнків, творців «Омріяної України» (2800шт.)і в центрі – символічний герб .

Нагороджували переможців організатори конкурсу – Благодійний фонд «Омріяна країна» Валерій та Юліана Толкачови , представник Благодійної організації «Фонд родини Кольгофер» та всесвітньо відомий художник Джамаль Бадван. Діти отримали дипломи та цінні подарунки – графічні планшети. Хочеться згадати, що вже вдруге вихованка гуртка КЗ БРР «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді», під керівництвом Юшковець Т.В., стає переможцем «Омріяної України» (у 2015р. – Барамідзе Анна).

Навіть дощ не завадив відчути ті прекрасні миті, коли талановиті діти майже з усіх областей України зібралися разом,поспілкувалися, мали змогу поділитися своїм творчим баченням майбутнього рідної землі. Так хочеться, щоб хоч часточка мрій з кожного дитячого малюнка втілилася в сьогодення.

Переглядів: 57 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2017  »