Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 29.03.2024, 12:14

Головна » 2021 » Січень » 28 » Заняття обласного майстер-класу з теми «Організація проєктної діяльності в початковій школі»

26 січня 2021 року у режимі онлайн для вчителів початкових класів вчителька нашої школи, Наталія Олександрівна Шимко, провела друге заняття обласного майстер-класу з теми «Організація проєктної діяльності в початковій школі».

Координатором обласного майстер-класу є  Дишлева Ірина Миколаївна, доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

У заході взяли участь 27 учителів початкових класів.  Цікавим та захоплюючим було заняття, у ході якого основну увагу учасників було зосереджено на  складових ефективності реалізації навчального проєкту з учнями початкових класів, а саме – на сукупності особистісних та змістово-процесуальних факторів..

Родзинкою навчання була презентація проєкту «Український віночок» з елементами творчої роботи у стилі «канзаші». Усі учасники із неймовірним задоволенням узяли  участь у діяльності та  дізналися цікаву інформацію про символіку квітів, стрічок, способи плетіння українського аксесуару та  оберегу.

На завершення учасники  обговорили виконання творчого домашнього завдання,  подякували керівнику майстер-класу за високий рівень організації заходу, змістовну інформацію та цікаві ідеї упровадження проектної технології у практику роботи початкової школи!

А ми в свою чергу пишаємося, що у нашій  Тарасівській школі працює такий талановитий педагог – Наталія Олександрівна, яка не просто вчить та виховує дітей, а вкладає  в цей процес частинку себе, свого люблячого серця.

Переглядів: 230 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2021  »