Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 15:36

Головна » 2019 » Лютий » 17 » «Ціна чужої війни» - година пам’яті до 30-річчя виводу військ з Афганістану
«Ціна чужої війни» - година пам’яті до 30-річчя виводу військ з Афганістану

15 лютого 1989 року став днем, коли скінчився рахунок втрат наших солдатів, військовослужбовців на чужій землі, в Афганістані. З нагоди 30-річчя виведення радянських військ з території республіки Афганістан та з метою вшанування пам’яті полеглих на афганській землі, у Тарасівському НВО відбулася година пам’яті під назвою «Ціна чужої війни». Підготували захід учні 11 класу під керівництвом Бражник Л.М., виготовили стенди з фото та малюнками про війну.

У шкільному музеї зібралися учні від 5-го по 11 клас, адже всім цікаво було побачити учасника війни в Афганістані, односельця Кулакевича Володимира Пилиповича. Ведучі , Барамідзе Анна та Коновалов Микола, розповідали про те, як наш народ було втягнено в ту чужу війну, скільки радянських солдат пройшло через те пекло, називали приголомшливі цифри втрат, каліцтва, тих, що пропали безвісти. Також старшокласники читали поезії, демонстрували відео подій Афганістану, слухали пісні. У дітей блищали сльози від пісень «Груз – 200» та «Запаліть свічі». Далі слово надали Володимиру Пилиповичу. Він висловив свою думку про руйнівну силу воєн взагалі, про те, що трагічні сторінки історії народу, на жаль, мають здатність повторюватись. Володимир Пилипович згадав бойову ситуацію, у яку потрапив в Афганістані, як знайшов з неї вихід і потім був нагороджений орденом «За бойові заслуги». Він побажав дітям рости мислячими людьми, совісними, цілеспрямованими, побажав усім миру в нашій Україні, згадав нинішніх захисників, земляків, що були і перебувають на Сході, виборюють незалежність, мир та спокій.

Заступник директора з виховної роботи подякувала від усіх присутніх Кулакевичу В.П. за його розповідь, за те, що після війни знайшов у собі сили повернутися до мирного життя, збудувати велику, дружну, міцну родину, служити Богові і научати цьому усіх навколо та за довготривалу співпрацю з школою.

Переглядів: 367 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »