Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 03:16

Головна » 2016 » Квітень » 25 » День Цивільного захисту в школі – завжди корисно та цікаво!
День Цивільного захисту в школі – завжди корисно та цікаво!

22 квітня, День цивільного захисту у Тарасівському НВК видався насиченим та цікавим. Згідно з планом «Дня цивільного захисту» було проведено ряд практичних заходів за планом комплексного об’єктового тренування, навчально-методичних заходів (виховні бесіди, диспути, конкурси, вікторини та тести на тему «Безпека – запорука життя!»), а також тренувань, змагань, естафет тощо.

Розпочався день із загальношкільної лінійки, потім пройшов конкурс плакатів серед учнів 5-10 класів на теми безпечної поведінки. О 1200 у школу завітали співробітники Броварського районного управління ГУ ДСНС: капітан КуцьТ.О. та лейтенант Кравець С.В. Вони провели заняття з цивільного захисту спочатку з молодшими школярами, а згодом – з учнями основної школи. «Рятівники» з задоволенням ділилися своїми знаннями та відповіли на масу запитань, які цікавили учнів, переглянули та обговорили декілька відеороликів на теми безпечної поведінки та презентацію «Пожежі та їх наслідки» про стан пожежної безпеки у Броварському районі та по Київській області. Далі вчитель захисту Вітчизни Накорчемний В.Г. провів з учнями майстер-клас з правил користування засобами індивідуального захисту. О 1400 за спеціальним сигналом відбулася евакуація усіх учнів та працівників школи.

Завершився день ЦЗ загальношкільною лінійкою, на якій підвели підсумки виконаних завдань. Усі передбачені планом заходи в основному виконано. Персонал і учні НВК за ввідними діяли чітко, організовано, а основні заходи виконані у встановлений нормативний час.

Учасники тренування дотримувались правил безпеки, чітко виконували розпоряждення класних керівників, класоводів та вчителя предмету «Захист Вітчизни».

Переглядів: 467 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Квітень 2016  »