Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 10:33

Головна » 2018 » Грудень » 23 » Ходив Святий Миколай, на щастя й мир благословляв, дарунки дітям роздавав. Святкові подарунки від спонсорів

День Святого Миколая найбільше чекають діти, хоча й трішки хвилюються: чи не мине їх своїм благословенням у вигляді подаруночків під подушку, чи досить добрими та чемними були, чи не розгнівали Святого?.. А потім вранці, у садочку та школі, хваляться один перед одним, чим порадував їх цього року Миколай.

Для тарасівських дітей, вихованців закладу дошкільної освіти, та учнів початкової школи 19 грудня було справжнім святом. Готувалися до нього заздалегідь і старанно. Тому на святковому виховному заході, який організували вчителі початкової ланки, показали свої дуже добрі уміння: виразно та натхненно читали вірші-звернення до Святого Миколая, інсценізували міні-сценки, дзвінко та дружно співали пісні. Вихованці хореографічного гуртка під керівництвом Савчук М.О. вперше виступили та продемонстрували дві чудові танцювальні композиції у яскравих костюмчиках. У розпалі свята несподівано для усіх з’явився сам Святий Миколай у золотому вбранні. Звернувся до дітей з запитаннями про їх життя та з побажаннями здоров’я, щастя, гарного навчання та поведінки і найголовніше - миру та спокою в рідній Україні. Святий затримався на святі, щоб побачити дитячі виступи та вручити їм гарні подаруночки від голови Великодимерської ОТГ, депутатського корпусу та виконавчого комітету.

Для школярів середньої та старшої ланки у цей день також були сюрпризи. З дуже корисними подарунками завітали до Тарасівського НВО представники компанії ТОВ «МегаМенеджментПроект» та благодійної організації «БФ імені Хідірян Оганеса Місаковича». Вони подарували школярам 45 комплектів баскетбольної форми, 10 баскетбольних та 10 футбольних м'ячів, які так необхідні для занять спортивними іграми!

Дуже приємно, що у наш непростий час знаходяться можливості та бажання для добрих благочинних справ. А добро завжди повертається лише добром.

Переглядів: 319 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Грудень 2018  »