Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 04:36

Головна » 2019 » Квітень » 15 » Конкурс-огляд строю та пісні
Конкурс-огляд строю та пісні

13 квітня 2019р. на базі військової частини А 0415 (с. Семиполки) комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено відкритий районний конкурс-огляд строю і пісні серед школярів, в якому взяв участь рій Тарасівського НВО «Сильні духом».

На лінійці відкриття присутніх привітали тимчасово виконуючий обов’язки командира військової частини А 0415 полковник Сахнюк Олег Петрович, начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Чайка Людмила Григорівна та директор комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» Білановська Ольга Олексіївна. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять воїнів-зв’язківців військової частини А 0415, які віддали свої життя у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність України. Учасники заходу – команди учнів 13 загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району (всього 104 учасники). Крім конкурсу-огляду строю і пісні для учасників заходу було проведено екскурсію по військовій частині, де школярі познайомилися з умовами служби та бойової підготовки військовослужбовців частини. Протягом перебування школярів на території військової частини з ними працював заступник командира військової частини з морально-психологічного забезпечення майор Красін Костянтин Миколайович.

Суворими суддями конкурсу-огляду були військовослужбовці військової частини А 0415 Олег Косянчук, Драна Катерина, Клишавий Віталій. Під час змагань оцінювалися зовнішній вигляд рою, виконання обов’язків ройового, муштровий впоряд, урочистий хід з вітанням та виконання пісні.

Переможцями відкритого районного конкурсу-огляду строю і пісні серед школярів стали команди Плосківського НВО, Світильнянського НВК та Княжицької ЗОШ I-III ст. Наша команда виступила досить добре і посіла 4 місце.

Переглядів: 405 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »