Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 02:11

Головна » 2019 » Березень » 11 » Нагородження переможців конкурсу «Перо натхнення - 2019»
Нагородження переможців конкурсу «Перо натхнення - 2019»

9 березня, в День народження Великого Кобзаря, в парку Т.Г.Шевченка міста Бровари, відбулося урочисте нагородження переможців районного конкурсу читців «Перо натхнення - 2019». Організували та провели цей важливий захід працівники КЗ « Броварський районний будинок культури». Дуже приємно, що учні нашої школи, Барамідзе Анна, Калюк Андрій та Леоненко Лада, виявилися переможцями та призерами конкурсу, натхненно та майстерно виконавши поезії генія української нації та вірші, присвячені Тарасові Шевченку.

Програма святкування складалася з відвідування «Світлиці Кобзаря», яка знаходиться неподалік парку і в якій зберігається посмертна маска Шевченка та різні матеріали, пов’язані з його життям, творчістю та перебуванням на Броварщині. Далі учасники свята побували в церкві святого Тарасія Константинопольського. Святкування розпочалося біля пам’ятника з Божественної літургії на честь Тараса Григоровича, далі з промовами виступили працівники будинку культури, які привітали переможців конкурсу. Продовжилося свято виступом бандуристки, яка виконала пісню на слова Шевченка та розпочалося нагородження. Юним декламаторам вручили дуже гарні пам’ятні подарунки –« Кобзарі», видані за старовинним зразком, настінні годинники з зображенням молодого Тараса Григоровича та медалі, присвячені 205-ій річниці великого сина України. І зазвучали з вуст школярів невмирущі рядки поезій Шевченка – голосно, з болем за долю України, народу, часом - гнівно, часом – щемливо ніжно і, як завжди, злободенно.

Ласкаво посміхалося весняне сонечко і, ніби відчувалася присутність поета на тому благословенному місці. Він живий, бо живе вічно нове щире Тарасове слово.

Переглядів: 317 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »