Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 23:14

Головна » 2021 » Лютий » 12 » Обласний  майстер-клас для учителів фізичної культури
Обласний  майстер-клас для учителів фізичної культури

11 лютого в КЗ «Тарасівське НВО» вчителем-методистом Накорчемним Вячеславом Георгійовичем було проведено перше онлайн-заняття обласного майстер-класу для учителів фізичної культури на тему «Системний підхід до розвитку ключових життєвих та навчальних компетентностей школярів на уроках фізичного виховання засобами футболу». На початку заняття до усіх присутніх учасників звернувся координатор  обласного майстер-класу вчителів фізичної культури доцент, кандидат педагогічних наук КЗ « КОІПОПК» Лакіза Олексій Миколайович.

Майстер-клас вцілому включає три заняття.  На першому розглядалося питання «Розвиток основних фізичних якостей, покращення фізичної підготовленості, підвищення рівня фізичної працездатності засобами футболу, навчання основних технічних прийомів і тактичних дій у грі футбол, формування рухової  компетентності у спортивній діяльності». У ньому взяло участь 15вчителів Київської області, працювали  он-лайн на платформі Google meet.

Учителем Накорчемним В.Г. у ході майстер-класу було наголошено на реалізацію основних завдань та вирішенні проблем у сфері фізичного виховання. Про сучасні форми, методи, освітні технології, інтерактивні методи, які будуть сприяти кращому розумінню учнями навчального матеріалу, підвищенню рівня знань, а також бажанню учнів поліпшувати свою рухову активність та спортивні досягнення.

На онлайн-занятті вчителем Накорчемним В.Г. представлено презентацію  навчального закладу, продемонстровано фрагменти уроків та проаналізовано сучасний урок фізичної культури з елементами футболу. Також учасники обласного майстер-класу отримали домашнє завдання.

Переглядів: 200 | Додав: svitlanakohanevitch | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2021  »