Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 05:45

Головна » 2019 » Лютий » 8 » Перегляд фільму про трагічну сторінку історії - «Крути»
Перегляд фільму про трагічну сторінку історії - «Крути»

Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього, хто не відає про славу своїх предків, той сам не вартий пошани», – цей вислів відомий кожному українцеві. Задля вивчення героїчних сторінок нашої історії та вшанування пам’яті героїв Крут, Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» для шкільної молоді Броварського району було ініційовано організований перегляд патріотичного фільму «Крути -1918». Майже 70 вихованців гуртків КЗ БРР БРЦПВУМ, що працюють на базі Пухівської ЗОШ І-ІІІ ст., Русанівського НВК, та Великодимерського НВО, Тарасівського НВО Великодимерської об’єднаної територіальної громади переглянули цей фільм у кінотеатрі «Батерфляй», що знаходиться у Броварах. З нашої школи було на перегляді 15 учнів-старшокласників.

Наше суспільство дедалі більше, навіть підсвідомо, намагається не помічати тих жахів і втрат, що їх принесли нашій державі війни всіх часів. Фільм «Крути-1918» – це наша історія, яку не можливо проігнорувати.

Ця стрічка присвячена річниці бою під Крутами. Творці фільму максимально наблизилися до реальних подій. Ця героїчна оборона на залізничній станції Крути допомогла врятувати молоду Українську державу. У фільмі і бої, і правдоподібні історичні реконструкції подій тих часів, і звісно ж, кохання. Зйомки фільму проходили в Києві, Київській та Черкаській областях.

Всі учасники перегляду були вражені фільмом, багато хто співпереживав героям та їхнім долям. Тож радимо всім подивитись цей фільм, адже події, які в ньому показані, занадто важливі, щоб про них забувати.

Переглядів: 382 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2019  »