Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 20:52

Головна » 2019 » Лютий » 16 » Свято Стрітення у початковій школі
Свято Стрітення у початковій школі

15 лютого учні початкової школи перебували в очікуванні свята, повторювали слова, переодягалися в українське святкове вбрання, зустрічали в школі своїх  батьків. А все тому, що в гості до нас завітало прадавнє свято – Стрітення. Цього дня, за переказами, Зима з Весною   змагаються. Хто переможе, тому і владарювати до кінця місяця. Підготували свято для учнів початкових класів Вельган О.Ф. зі своїм 4-А класом та Пархоменко В.М. зі своїми першокласниками.

До учнів на свято завітав дідусь Максим (учень 4-А кл.), який розповів усім про традиції, яких дотримувались українці цього дня. Діти також  відтворювали  фрагменти обрядів, читали вірші, гарно  співали  пісні, які дуже сподобались усім присутнім. А також виконували таночки. Особливо сподобались музично-хореографічна композиція у виконанні учнів 4-А класу, у якій Весна зустрілася з Зимою і кружляли разом  та веселий танок з кольоровими стрічками від учнів 1 класу. Співали й жартівливих пісень, гралися з ведмедиком, не давали йому спати у барлозі. Далі діти попросили  у дідуся Максима благословити їх зустрічати Весну, розвісили на «вишні» рушники, щоб був гарний врожай. Прийшла довгождана Весна і отримала від Зими у подарунок ключа, щоб «одімкнути землицю, зігріти її сонцем, освітити травицю на буйнеє жито, на теплеє літо». А ще Весна подарувала дітям запашних печених пташок.

Всім було радісно, а у  шкільні вікна заглядало  ясне сонечко, тож Весна, мабуть таки, переможе!

Переглядів: 307 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Лютий 2019  »