Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 03:04

Головна » 2016 » Червень » 9 » ТАБІР «ВЕСЕЛКА» ТАРАСІВСЬКОГО НВК
ТАБІР «ВЕСЕЛКА» ТАРАСІВСЬКОГО НВК

31 травня гостинно відкрив двері для учнів Тарасівського НВК пришкільний табір «Веселка». На цьому тижні життя табору було насичене масою цікавих подій.

У перший день були сформовані загони: «Діти України», «Бджоленята» та «Українське сало». Для їх згуртування був проведений квест «Веселий експрес» із зупинками по станціям «Рослинна», «Казкова», «Інтелектуальна», «Зоологічна», «Спортивна», які вони успішно подолали.

З нагоди Дня захисту дітей був проведений конкурс малюнків на асфальті «Сонце, літо, я!». Весело та активно відбувалися Малі Олімпійські ігри серед табірних загонів. У їх програмі були спортивні змагання, конкурси та естафети. Переможці були нагороджені грамотами.

Діти змогли показати свої художньо-естетичні вміння у конкурсі-виставці «Умілі пальчики». Вони представили аплікації, витинанки, роботи з пластиліну, орігамі, квілінгу.

На свято урочистого відкриття табору, яке відбулося 02.06.2016 р. завітала дівчина-веселка, яка побажала дітям гарно відпочити, розважитися і знайти багато нових друзів.

3 червня на талант-шоу «Ми – твої діти, ми – твої квіти, ми, Україно, – надія твоя!» можна було побачити, які талановиті діти зібралися у таборі «Веселка». Вони демонстрували свої пісенні, хореографічні вміння, показували гумористичні сценки та акробатичні номери.

У складі табору 31 травня розпочав свою роботу мовний загін (викладачі – Русавська К.В. та Рубанка В.В.). Діти у захваті від занять, адже вони проходять у ігрових формах: це розучування пісень з рухами, рольові ігри, перегляд мультфільмів на англійській мові, жартівливі конкурси малюнків, цікаві ігрові завдання з використанням мультимедійної дошки.

Переглядів: 550 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Червень 2016  »