Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 09:12

Головна » 2019 » Березень » 11 » Участь у районному фестивалі «Співана поезія Великого Кобзаря»
Участь у районному фестивалі «Співана поезія Великого Кобзаря»

6 березня 2019 року Комунальним закладом Броварської районної ради «Броварський районний центр патріотичного виховання учнівської молоді» було проведено відкритий районний фестиваль «Співана поезія Великого Кобзаря». Захід проводився з метою увічнення пам’яті та привернення уваги молоді до спадщини Великого Кобзаря. Учасники заходу – учні загальноосвітніх та вихованці позашкільних навчальних закладів Броварського району (всього 59 учасників). На Фестиваль учасники колективу представляли одну пісенну композицію (співану поезію за мотивами творчості Тараса Шевченка, існуючі пісні на слова поета або ж авторські інтерпретації текстів та аранжування). Фестиваль проходив у доброзичливій та невимушеній атмосфері. На розгляд журі фестивалю було предоставлено виступи реп-гурту «Перерва на реп» Княжицької ЗОШ І-ІІІ ст., гуртку «Юні фольклористи» КЗ БРР БРЦПВУМ, що працює на базі Світильнянського НВК, хорового колективу ОНЗ Гоголівська ЗОШ І-ІІІст., ансамбль «Дзвінкі голоси» КЗ ЦДЮТ БРР КО, виступи учнів Рожнівського НВК, Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., КЗ «Руднянське НВО «ЗЗСО-ЗДО», Бобрицького НВО «ЗЗСО-ЗДО» Великодимерської ОТГ.

Нашу школу представляла учениця 8 класу Хижняк Євгенія. Вона виконувала пісню на слова Т.Г.Шевченка «По діброві вітер виє». Женя виступала в образі тополі, у зеленому українському костюмі, у гарному вінку з зеленого тополиного листя. Хвилювання завадило вибороти призове місце, але досвід виступу піде на користь юній співачці.

Гран-прі фестивалю отримали вихованці КЗ «Руднянського НВО «ЗЗСО-ЗДО», Княжицької ЗОШ І-ІІІ ст. та Світильнянського НВК.

Організатори фестивалю дякують усім у

часникам та їхнім творчим керівникам за креативність, запал, активність та відданість українській спадщині, адже усі представлені композиції відзначилися щирістю та бажанням долучитися до прекрасного!

Переглядів: 318 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2019  »