Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 02:59

Головна » 2015 » Жовтень » 18 » «Вам наша вдячність, шана та любов, захисники, надія України!»
«Вам наша вдячність, шана та любов, захисники, надія України!»

«Вам наша вдячність, шана та любов, захисники, надія України!» під такою назвою пройшла в Тарасівському НВК літературно-музична композиція яка об’єднала в собі вшанування козацької слави, покровительки козаків – Пресвятої Богородиці та земляків, захисників України, бійців зони АТО.

На святі було запрошено багато бійців, але змогли прийти лише Таран Андрій Анатолійович, Боковня Валерій Іванович, Зінченко Євгеній Олександрович та волонтер Максак Олексій Іванович.

Програма свята складалася з козацьких пісень, сучасних поезій про війну, авторських пісень про мир, війну, мужність, патріотизм. Бадьорого настрою додав виступ учнів 5 класу із козацькою піснею «Сім шляхів». Брали за душу пісні «Прошу в неба і землі…» (8 клас); «Герої не вмирають» (7 клас); «Білі лебеді» (6-Б клас); «Бій на світанні» (10 клас); «Герої повертаються додому» (6-А клас). Кульмінацією виступів стала пісня, яку підхопив весь зал, «Хочу жити без війни» у виконанні старшокласників. У ній висловлюється головне бажання кожного українця – жити під мирним небом.

Під кінець свята діти привітали захисників квітами та листівками, виготовленими власноруч. Зі словами вдячності виступив голова районної організації ветеранів АТО – Боковня В.І. та місцевий волонтер Максак О.І.

Ці зустрічі вже стали традиційними в нашій школі, вони виховують у школярів почуття патріотизму, пошани та вдячності, любові до України, бажання миру. Це можна було відчути в учнівських малюнках, оберегах, побажаннях, з яких складалася «Ми – за мир в Україні!».

Захисники зізналися, що шкільних зустрічей вони з нетерпінням чекають, тут вони знаходять підтримку, душевне тепло та непідробну вдячність.

Переглядів: 498 | Додав: Admin2244 | Рейтинг: 5.0/1
«  Жовтень 2015  »